برچسب 9h glass ROCK - Iphone 6 Plus-6s plus

با پیدا شدن خط و خش‌هایی روی صفحه‌نمایش گوشی‌ها، توجه کاربران به این موضوع یعنی استفاده از محافظ صفحه نمایش جلب شد.عدم تمایل به استفاده از کیف‌های محافظ که ابعاد بزرگی دارند، تماس ناخن خانم‌ها با صفحه‌نمایش و نگهداری گوشی در جیب شلوار، کنار اشیایی مانند سکه و کلید توسط آقایان نیز ازجمله عواملی بود که زمینه‌ساز تولید برچسب‌های محافظ صفحه‌نمایش گوشی(Screen Guard/Protector) شد. این برچسب‌ها معمولا ، ضخامت بسیار کمی دارند و شفاف هستند به طوریکه اگر کمی ضخامت آن‌ها بیش‌ازحد مجاز باشد، نه‌تنها میزان حساسیت لمس صفحه‌نمایش را کاهش می‌دهد بلکه می‌تواند وضوح صفحه‌نمایش را نیز کم کند. شرکت‌های تولیدکننده، آن‌ها را منحصرا بر اساس ابعاد و اندازه‌های گوشی مختلف با دقت بالا برش می‌زنند. این دقت بالا در برش، برای این است که محل قرارگیری سنسورها، دوربین مکالمه و قسمت خروجی صدا پوشیده و مسدود نشود. 
وظیفه اصلی محافظ صفحه‌ نمایش را می‌توان جلوگیری از ایجاد خط و خش دانست اما با پیشرفت‌هایی در تولید این محصولات در کنار این خصیصه ذاتی، ویژگی‌های دیگری ازجمله جلوگیری از انعکاس نور، مقاومت در برابر ضربه، قابلیت نصب آسان، مقاومت در برابر آب (عرق کردن و خیسی دست) و عدم جذب اثرانگشت می‌باشند که بسته به داشتن هرکدام از این امکانات، قیمت‌های آن‌ها نیز متفاوت خواهد بود.

آموزش نصب محافظ صفحه نمایش


  • برای این کار ابتدا مکان مناسبی که عاری از گردو خاک باشد را انتخاب کنید.
  • محافظ را بر روی صفحه قرار دهید و موقعیت محافظ را بر روی صفحه خوب ببینید و فاصله محافظ تا لبه های گوشی را به خاطر بسپارید
  • توسط دستمال های موجود در بسته محافظ، ابتدا با استفاده از دستمال شماره 1 صفحه را خوب تمیز کنید سپس با استفاده از دستمال شماره 2 صفحه را کاملا تمیز نمایید. (عکس شماره 1)
  • با استفاده از برچسب آبی رنگ، گرد و غبار را از سطح صفحه نمایش بزدایید. (عکس شماره 2)
  • محافظ های معمولی متشکل از سه لایه هستند که بر روی یکی از لایه ها Step 1 و بر روی لایه دیگر Step 2 نوشته شده است که باید لایه 1 را برداشته و محافظ را بر روی صفحه بچسبانید. در محافظ صفحه نمایش های شیشه ای، لایه محافظ را جدا کرده و محافظ شیشه ای را بر روی صفحه قرار دهید. (عکس شماره 3)
  • در نصب محافظ صفحه نمایش ممکن است حباب هایی در زیر محافظ ایجاد شود آنها را به سمت لبه های گوشی هدایت کنید تا خارج شوند. (عکس شماره 4)
  • اگر قصد نصب محافظ صفحه های معمولی را دارید در این مرحله لایه 2 را بردارید و از صفحه نمایش خود لذت ببرید.

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.

نام شما :

پیام شما :

نظرات کاربران

محصولات مشابه

خبرنامه