برچسب Glass مدل Huawei Honor 7

با ورود گوشی های هوشمند با صفحه ی نمایش بزرگ ویک تکه لمسی، خطر جدی که این اسمارت فون ها را تهدید می کرد آسیب دیدن صفحه نمایش به دلایل مختلفی از قبیل ضربه ،خط و خش و ... بود. پس سازندگان لوازم جانبی بر آن شدند که رویه ای به عنوان محافظ برای این دستگاه ها تعبیه کنند.

محافظ های صفحه نمایش در انواع و اقسام مختلف به بازارعرضه می شوند.همانند :ضد خش ها،ضد ضربه ها و شیشه های محافظ

شیشه های محافظ از جدیدترین های این عرصه می باشند. این شیشه ها غیر قابل انعطاف و سطحی کاملا صاف و صیقلی دارند ،که هم در برابر ضربه و هم دربرابر خط وخش از صفحه نمایش محافظت می کنند.

نکته حائز اهمیتی که قابل توجه کاربران می باشد ،تاثیر منفی بر روی حسگر لمسی صفحه نمایش می باشد،که بسته به کیفیت گلس ها می توان راجع به آن بحث کرد.

گلس های Delight  نیز یکی از انواع این محافظ های شیشه ای می باشد.دقتی که در ساخت این گلس ها

رعایت شده قابل تحسین است. چرا که برش دقیق و لبه های تراش خورده این شیشه ها سبب تمایز آن ها از نمونه های نا مرغوب  بازار می شود. همچنین گلس Delight  هیچگونه تاثیری بر وضوح و لمس گوشی ندارد.

در آخر می توان شیشه های محافظ Delight را از نظر کیفیت و همچنین قیمت نسبت به دیگر محافظ ها، قابل قبول و مقرون به صرفه دانست .

 

  • اشاره به اینکه لازم است که در صورت آسیب دیدن صفحه نمایش گوشی شما چه بسا مبلغی چند برابر هزینه ی تهیه گلس باید پرداخت  کرد.

 

محافظ صفحه گلس موبایل

ضد خش

مقاوم در برابر هرگونه ضربه و سقوط ناگهانی

عدم ماندن آثار انگشت

 

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.

نام شما :

پیام شما :

نظرات کاربران

محصولات مشابه

خبرنامه